سوپرپایپ در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

سه شنبه 28 مرداد 1393, 15:47 بعدازظهر

 
 چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از 19 تا 22 امرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و سوپرپایپ به روال سال‌های گذشته، در سالن اختصاصی A 35 پذیرای میهمانان خود از سراسر کشور بود. در این دوره غرفه بزرگ سوپرپایپ همچنان یکی از پربازدیدترین غرفه‌های نمایشگاه بود و کارشناسان خستگی‌ناپذیر سوپرپایپ در همه  ساعت‌های روز مشغول معرفی سیستم‌ها و محصولات ونیز پاسخگویی به مراجعه کنندگان بودند. هرچند کیفیت و نوآوری همیشه بستر حضورسوپرپایپ  در نمایشگاه‌های مختلف بوده‌است، اما در نمایشگاه امسال محصولات نوآورانه‌ای به بازدیدکنندگان معرفی شدند که هرکدام به‌طور ویژه‌ای در حل مشکلات تاسیسات مکانیکی ساختمان تاثیر گذارند؛ 
1 - سیستم کنترلی هوشمند گرمایش کفی با تکنولوژی   DEM؛ سوپرپایپ با معرفی سیستم گرمایش کفی به بازار ایران،  توانست برای اولین باراستفاده از یک سیستم گرمایشی ایمن همراه با  40% صرفه جویی در مصرف انرژی را پایه‌گذاری کند. اکنون با معرفی سیستم کنترلی هوشمند علاوه بر12%  صرفه جویی بیش‌تر، آسایش دمایی بیش‌تری  برای ساکنان ساختمان فراهم می‌شود.
2 - سوپردرین الکترو تنها راه حل مناسب هنگام بازسازی؛  زمانی که قرار است سرویس بهداشتی با کم ترین تخریب در جایی از ساختمان جابجا و یا تعبیه شود.
3 - سوپرفیکس اکسترا سیستم بست و ساپورت با پوشش کروماته مناسب برای مناطق با رطوبت زیاد
4 - بست با روکش EPDM  برای جلوگیری از انتقال صدا و لرزش
5 - ماکسی فیلتر سوپردرین برای از بین بردن بو و آلودگی در خروجی هوای سیستم فاضلابی
6 - اتصالات مهره ماسوره جدید با تکنولوژی RTS و آبکاری قلع که نه تنها برای لوله‌های سیستم سوپرپایپ +2 بلکه برای لوله‌های PEX-AL-PEX  هم مناسب است.
 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390