محصولات جديد سوپرپايپ در نمايشگاه تاسيسات

سه شنبه 20 مهر 1389, 15:36 بعدازظهر

۱۹/مهر/۱۳۸۹

نهمين نمايشگاه تاسيسات تهران از ۱۴ الي ۱۷ مهرماه 1389 در محل دائمي نمايشگاه‌ها برگزار شد.
غرفه‌ي سوپرپايپ در سالن ۶ يكي از بزرگترين غرفه‌ها و مطابق معمول يكي از پربازديدترين‌ها بود. در اين نمايشگاه محصولات جديد ديگري از شركت سوپرپايپ براي سيستم فاضلابي سوپردرين و سيستم آبرساني سوپرپايپ معرفي شد كه مورد توجه و استقبال بازديد كنندگان قرار گرفت.

انتخاب‌هاي جديد براي متفاوت‌ترين سيستم فاضلابي

سيستم فاضلابي سوپردرين V يكي از بخش‌هاي جذاب غرفه سوپرپايپ در اين نمايشگاه بود. اين سيستم كه مكانيزم ونت آن كاملا متفاوت از سيستم‌هاي متداول است، براي اولين بار در مرداد ماه 89 در نمايشگاه ساختمان به عموم معرفي شد كه به عنوان پديده‌اي نوآورانه در سيستم‌هاي فاضلابي بسيار مورد توجه مهندسين و كارشناسان صنعت تاسيسات قرار گرفته است. تنوع بي‌نظير در طول و قطر لوله و زاويه‌ي اتصالات از ويژگي‌هاي ممتاز ديگر سوپردرين V است.

در نمايشگاه تاسيسات، انواع ديگري از لوله با كاربردهاي متفاوت و در سايزهاي مختلف و منحصر به فرد به مجموعه سوپردرين V افزوده شد كه عبارتند از لوله و اتصالات SK، لوله و اتصالات KG و لوله‌ي سايز 32.

اگر چه لوله‌هاي معمولي سوپردرين V كم‌صداتر هستند، اما براي كاربردهاي خاص مانند استوديوهاي صدابرداري يا در جاهايي كه به دليل نيازهاي طراحي لوله از كنار اتاق خواب مي‌گذرد، مي‌توان از لوله‌هاي جداره‌ضخيم SK استفاده كرد. ديوارهٔ ضخيم لوله‌هاي SK ضمن افزايش مقاومت مكانيكي، اين لوله را به يكي از كم‌صداترين لوله‌هاي فاضلابي جهان –حتي بدون استفاده از بست‌هاي خاص_ تبديل كرده است.

لوله و اتصالات KG نيز كه تا سايز 315 ميلي‌متر عرضه مي‌شود، كاربرد سيستم فاضلابي سوپردرين V را به انتقال فاضلاب ساختمان به صورت دفني در محوطه، پاركينگ‌ها و مانند آن گسترش مي‌دهد. اين لوله‌ها براي بار سنگين ترافيكي تا رده‌ي SLW60 مقاوم هستند.

لوله‌ي 32 سوپردرين نيز كه كوچكترين عضو خانواده‌ي سيستم سوپردرين V و همچنين كوچكترين سايز موجود از لوله‌هاي سوكتي از جنس پلي‌پروپيلن است، براي لوله‌كشي درين فن‌كويل و انواع كولر گازي و همچنين كاربردهاي خاص قابل استفاده است.

به اين ترتيب با ارائه‌ي اين محصولات، علاوه بر طول و قطر لوله و زاويه‌ي اتصالات، در زمينه‌ي نوع لوله نيز امكان انتخاب‌هاي متنوعي براي مشتريان فراهم شده است. به طوريكه در حال حاضر سوپردرين V تنها سيستمي در كشور است كه از سايز 32 الي 315 از تنوع بالايي چه در نوع و سايز لوله و چه در زواياي اتصالات برخوردار است.

در اين نمايشگاه، عضو جديد ديگري به نام سوپرونت P نيز به اين مجموعه‌ پيوست. سوپرونت P كه محصول شركت استودور است، در واقع مكمل سيستم فاضلابي سوپردرين V مي‌باشد. اين محصول كه تنها راه‌حل موجود در جهان براي مشكل ونت ساختمان هاي بلندمرتبه (از 8 طبقه به بالا) است، نقش محافظت از سيستم فاضلاب در برابر فشارهاي مثبت گذرا (فشار معكوس) را بر عهده دارد.

شيرهاي سوپروالو سري S، براي كاربردهاي بيشتر

از ديگر محصولات جديد و جذابي كه توسط سوپرپايپ در اين نمايشگاه معرفي شد مي‌توان به سري جديد شيرهاي سوپروالو با نام سوپروالو سري S اشاره كرد كه در چهار نوع عرضه مي‌شود. شيرهاي قطع و وصل سري S به عنوان مكمل شيرهاي سوپروالو سري T، بسيار سريع و آسان به فن‌كويل و همچنين كنتورهاي آپارتماني وصل مي‌شوند. سري S4 اين شيرها به علت وجود مهره هرزگرد و همچنين قابليت افزايش طول شير تا يك سانتيمتر، بسيار مورد توجه بازديدكنندگان قرار گرفت.


اطلاعات بيشتر در خصوص اين محصولات به‌زودي در سايت سوپرپايپ قرار مي‌گيرد.

 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390