عنوان خبرزنده‌یاد مهندس حسین کوشافر، بزرگ بود و تکرارنشدنی
(شاخه: عمومي)
ارسال شده توسط
پنجشنبه 14 اسفند 1399 - 16:57:07

خبر درگذشت مهندس حسین کوشافر از چهره‌های صاحب نام و پیشکسوت صنعت ساختمان و مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور ماهر و همکاران سبب اندوه فراوان است.
او که دانش‌آموخته دانشکده فنی دانشگاه تهران بود از سال 1343 عهده‌دار مسئولیت‌های مهمی هم‌چون مدیر کل آبادانی و مسکن بنادر و جزایر خلیج فارس و دریای عمان، مدیر کل مسکن و شهرسازی استان خراسان و معاونت دانشگاه بوده است. این پیشکسوت فقید از سال 1361 فعالیت خود را در بخش خصوصی در مهندسین مشاور ماهر و همکاران که بالاترین رتبه در گرایش‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی، اداری، صنعتی و نظامی را دارا بوده آغاز کرد و در طول خدمت پر افتخار خود علاوه بر تهیه طرح‌هایی هم‌چون دانشکده‌های فنی مهندسی، علوم پایه، پزشکی، پیراپزشکی، توانبخشی، دامپزشکی و کتابخانه‌ها و آمفی‌تاترهای با ظرفیت بالا، 23 دانشگاه بزرگ کشور را آسیب‌شناسی و ساماندهی و تجدیدنظر در طرح جامع آنها را عهده‌دار بود. مطالعات طراحی و اجرای مجموعه‌های ورزشی چند منظوره نیز از خدمات ایشان است.
سوپرپایپ افتخار دارد که در پروژه‌های مهمی مانند بیمارستان شهدای تجریش، بیمارستان سوانح سوختگی ، بیمارستان امام خمینی، بیمارستان شریعتی 2، ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی و ده‌ها پروژه ورزشی و بیمارستانی کشور در کنار شرکت مشاور ماهر و همکاران قرار داشته است.
این ضایعه را به خانواده محترم کوشافر، جامعه مهندسی، همکاران و شاگردان ایشان تسلیت می‌گوییم.
 
dsd.jpg
 
 این خبر از طرف سایت رسمی شرکت سوپرپایپ اینترناشنال
( http://superpipe.ir/news.php?extend.239 )