محصولات جديد

پنجشنبه 14 مرداد 1389, 16:57 بعدازظهر

۱۳/مرداد/۱۳۸۹

محصولات جديد سوپرپايپ در دهمين نمايشگاه ساختمان با استقبال گسترده‌اي روبرو شد.


لوله‌كشي فاضلاب متحول شد!

سيستم فاضلابي سوپردرين V – با ونت متفاوت – بيشترين توجه را به خود جلب كرد.

اين سيستم جديد، نياز به لوله‌كشي ونت را از بين مي‌برد و تحولي در لوله‌كشي فاضلاب به‌وجود مي‌آورد. حجم لوله‌كشي ۴۰٪ كاهش و سرعت اجرا دو برابر مي‌شود ضمن اين كه كارآيي سيستم ونت هم بالاتر مي‌رود. اين كار توسط دو قطعه‌ي جديد با نام‌هاي سوپرونت ۵۰ و سوپرونت ۱۰۰ ممكن شده است.

سوپردرين V، همچنان از تمام مزيت‌هاي سيستم قبلي يعني سوپردرين+ برخوردار است. يعني كم‌صداست، مقاومت بيشتري در مقابل حرارت دارد، و در ضمن براي افزايش سرعت اجرا مدرج است. سيستم فاضلابي سوپردرين بيشترين تنوع را در نوع و زاويه‌ي اتصالات دارد و به سفارش سوپرپايپ توسط شركت اوستندورف در آلمان توليد مي‌شود.

ساخت كلكتور در يك دقيقه!

سوپرپايپ سال گذشته رايزر سيستم با اتصالات مدولار را معرفي كرد كه تحولي در انجام لوله‌كشي سايز بالا به شمار مي‌آيد. در اين نمايشگاه اتصالات بوشن شيفت به نمايش گذاشته شده بود كه نه‌تنها تغيير ارتفاع و تغيير محور را ساده‌تر، سريع‌تر، و ارزان‌تر مي‌كند، بلكه امكان ساخت كلكتور در كمتر از يك دقيقه را هم فراهم مي‌آورد.

اين كلكتورها به جاي كلكتورهاي جوشي آهني و برنجي در موتورخانه قابل استفاده هستند.

ابزار خوب براي اجراي خوب!

در اين نمايشگاه، همچنين ابزارهاي جديد شامل دستگاه پرس Romax 3000 از روتنبرگر، لوله‌بر جديد براي سايزهاي ۱۶ تا ۳۲ ميليمتر، و فك‌هاي مدولار براي اتصالات مدولار به‌نمايش گذاشته شده بود كه موردتوجه مجريان تاسيسات قرار گرفت.

لازم به ذكر است كه سوپرپايپ اينترناشنال در سالن اختصاصي خود، در دو طبقه يكي از بزرگترين غرفه‌هاي اين نمايشگاه را در اختيار داشت.

براي مشاهده اطلاعات محصولات جديد لطفا اينجا كليك كنيد.

 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390