پنجاه و سومین نشریه مجری ویژه مجریان تاسیسات منتشر شد.

يكشنبه 12 بهمن 1399, 10:30 قبل‏ازظهر
پنجاه و سومین نشریه مجری ویژه مجریان تاسیسات منتشر شد.
 
در پنجاه و سومین شماره نشریه مجری، در بخش معرفی محصول، با مدل‌سازی اطلاعات ساختمان با فمیلی محصولات سوپرپایپ با کمک نرم‌افزار Revit آشنا می‌شوید. نرم‌افزار revit نرم‌افزاری برای مدل‌سازی اطلاعات ساختمان است که برای مدل‌سازی سه بعدی و ترسیم جزییات ساختمانی کاربرد دارد و سوپرپایپ اولین شرکتی است که  فمیلی محصولات خود را برای این نرم‌افزار آماده و عرضه کرده است.
 
در این شماره در خصوص کنترل فشار آب مصرفی ساختمان و اندازه‌گیری فشار آب در واحد مسکونی مطالب مفیدی تهیه شده است که می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب پمپ مناسب برای ساختمان‌ها باشد.
 
در پنجاه و سومین شماره نشریه مجری، تاریخچه توسعه سیستم فاضلاب و ونت ساختمانی برگرفته از کتاب فنی سوپردرین که به تازگی از سوی سوپرپایپ به چاپ رسیده است، هم‌چنین آشنایی با اتحادیه لوله‌کش‌های انگستان و در بخش حقوقی، همه چیز درباره قانون جدید چک که به تازگی به بانک‌ها ابلاغ شده است را خواهید خواند.
گزارش جایزه معمار 99، اخبار صنعت تاسیسات، اجرای درست و نادرست، نمونه‌های اجرای سوپرفیکس، پربازدیدهای تلگرام و اینستاگرام سوپرپایپ، تجربه‌ی پرس درست اتصالات و ‌مصاحبه با یکی از مجریان مجاز سوپرپاپپ مطالب متنوع این شماره را تشکیل داده است.
 
برای دریافت آخرین شماره نشریه مجری اینجا را کلیک کنید.
 
mojri_53m.jpg
 
 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390