کتاب فنی سوپردرین منتشر شد.

يكشنبه 25 آبان 1399, 07:37 قبل‏ازظهر
در نمایشگاه تاسیسات 98 نسخه پیش‌انتشار کتاب فنی سوپردرین؛ مفاهیم، مبانی و طراحی سیستم فاضلاب و ونت، رونمایی و نسخه‌های محدودی از آن برای دریافت نظر کارشناسان در اختیار اساتید دانشگاه و صاحب‌نظران تاسیسات مکانیکی قرار گرفت.
با توجه به آن‌که طراحی سیستم فاضلابی ساختمان‌ها و تمرکز بر شناخت و تحلیل چگونگی عملکرد شبکه فاضلابی و پیش‌بینی مشکلات آتی، در کنار اجرای مقررات و دستورالعمل‌های ملی از اهمیت زیادی برخوردار است، برنامه تولید این کتاب در دستور کار سوپرپایپ قرار گرفت.
به وجود آمدن شرایط کنونی زندگی انسان‌ها مانند تراکم جمعیت شهرها و افزایش ساختمان‌های بلند‌مرتبه، لزوم توجه و بازبینی وضعیت بهداشتی ساختمان‌ها که شبکه فاضلاب، اساسی‌ترین آنهاست را بسیار مهم‌تر از گذشته کرده است.
اکنون نسخه نهایی کتاب فنی سوپردرین به چاپ رسیده است و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. از ویژگی‌های منحصر به فرد این کتاب، وجود تکنولوژی واقعیت افزوده است. خوانندگان می‌توانند با ورود به سایت superdrain.ir و نصب برنامه مورد نیاز روی گوشی همراه یا تبلت، برخی تصاویر کتاب را به صورت فیلم ببینند.
کتاب فنی سوپردرین در152 صفحه و چاپ چهار رنگ و به قیمت 90 هزار تومان منتشر شده است. برای اطلاعات بیش‌تر و تهیه کتاب می‌توانید با تلفن 021-82118 تماس بگیرید. مجریان مجاز و مشتریان سوپرپایپ می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های سوپرپایپ، کتاب را به صورت رایگان از سوپرپایپ دریافت کنند.
برای خرید کتاب می‌توانید به سایت انتشارات شباهنگ به آدرس https://b2n.ir/955199مراجعه کنید. این کتاب به زودی در نرم‌افزار کتاب‌خوان فیدیبو نیز بارگذاری خواهد شد.
برای آشنایی بیش‌تر می‌توانید ویدیوی بارگذاری شده در اینستاگرام سوپرپایپ را ببینید.
 
drainbook.jpg
 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390