تمدید گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا ETA

يكشنبه 21 مرداد 1397, 07:56 قبل‏ازظهر
تایید دوباره 27 کشور اروپایی
 
سوپرپایپ نخستین و تنها شرکت غیر اروپایی دارنده گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا در تولید لوله‌های 5 لایه PE-RT است که برای دومین بار، موفق به دریافت این گواهی‌نامه معتبر فنی برای رعایت استانداردهای کیفی در  سیستم لوله‌کشی آبرسانی شده است. این تاییدیه معتبر نخستین بار در سال 2012 برای سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +2 صادر و امسال نیز پس از انجام بازرسی‌های دوره‌ای سخت‌گیرانه، تمدید شد.
ارائه راه‌حل‌های نوآورانه در صنعت تاسیسات از طریق عرضه محصولات دارای بالاترین سطح کیفیت، همواره بخش مهمی از تعهدات سوپرپایپ به مشتریان و جامعه بوده است. دریافت گواهی‌نامه‌ها و تاییدیه‌های معتبر ملی و جهانی مانند گواهی‌نامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا ETA، گواهی‌نامه‌های KIWA هلند و WRAS انگلستان برای سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +2 (شامل لوله، اتصالات و هماهنگی لوله و اتصال) برای کاربرد در لوله‌کشی آب آشامیدنی، گواه کیفیت محصولات ارائه‌ شده در حفظ بهداشت آب آشامیدنی است.
تمدید گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا ETA به این معنی است که لوله‌های 5 لایه سوپرپایپ از نظر سطح استانداردهای کیفی مورد تاييد 27 کشور عضو اتحادیه اروپا است و از سوی دیگر دریافت چنین گواهی‌نامه‌های معتبر جهانی، گواه آن است که با وجود شرایط دشوار اقتصادی سال‌های اخیر، سوپرپایپ همچنان در مسیر انجام تعهد خود برای تولید با استانداردهای بین‌المللی پیش می‌رود تا کالای ایرانی را در سراسر جهان صاحب‌نام کند.
eta-logo.jpg
 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390