سایت رسمی شرکت سوپرپایپ اینترناشنال: 21 سال تلاش برای ایجاد تحول در صنعت تاسیسات کشور

21 سال تلاش برای ایجاد تحول در صنعت تاسیسات کشور

يكشنبه 20 خرداد 1397, 05:36 قبل‏ازظهر
از 20 خرداد سال 1376 تا امروز، سوپرپایپ به‌عنوان یکی از برندهای صنعتی مورد اعتماد جامعه مهندسی کشور توانسته است با توجه به نیازهای موجود در حوزه تاسیسات مکانیکی، راه حل‌هایی نوآورانه ارائه کند و علیرغم همه دشواری‌ها، همچنان در مسیر کیفیت گام بردارد. دریافت مدال مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا (ETA)، نشان کیفیت امارات، تاییدیه‌های معتبر اروپایی مانند تاییدیه KOMO و KIWA هلند، SKZ آلمان و گواهی WRAS انگلستان در کنار تندیس تلاشگران کیفیت و نشان برند مورد اعتماد مشتریان، اندکی از افتخارات کسب شده برای حفظ کیفیت در این سال‌ها را نشان می‌دهد.
 
در حوزه نوآوری، تلاش سوپرپایپ همچنان برای حل مشکل در صنعت تاسیسات بدون وقفه ادامه دارد. درسال گذشته محصولاتی جدید مانند نرم‌افزار سوپرپایپ ‌کد، سوپروالو سری I، سوپرونت سری H، پمپ کم‌صدای ویلو سری PB و پمپ کم‌مصرف ویلو سری Yonos Maxo، معرفی شدند که نشان‌دهنده کوشش ما برای پاسخ به نیازهای موجود در حوزه آب، فاضلاب و مدیریت مصرف انرژی در کشور است؛ همچنان‌که چاپ جزوه و کتاب‌های آموزشی مرتبط، برگزاری منظم سمینارها و دوره‌های آموزشی برای دست‌اندرکاران حوزه تاسیسات و ساختمان، تعهد ما به انتقال دانش را به‌انجام می‌رساند.
 
جمع کوچک ما در سال 1376، امروز به خانواده‌ای بزرگ تبدیل شده است که خدمت‌رسانی به مشتریان را از سرخس تا سیری امکان‌پذیر ساخته است. شبکه نمایندگان، عوامل فروش و مجریان مجاز در سراسر کشور در کنار کارکنان مستقیم، اعضای این خانواده بزرگ را تشکیل می‌دهند که با ارائه خدمات متفاوت، اعتماد و رضایت مشتریان را کسب کرده‌اند و در افتخارات و دستاوردهای سوپرپایپ سهیم هستند.
 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390