سایت رسمی شرکت سوپرپایپ اینترناشنال: روز جهانی بهداشت

روز جهانی بهداشت

شنبه 18 فروردين 1397, 07:18 قبل‏ازظهر
 
تغذیه سالم برای زندگی سالم
روز 7 آوریل برابر با 18 فروردین، به عنوان روز جهانی بهداشت هر سال در کشورهای مختلف گرامی داشته می‌شود. سلامت و بهداشت زیربنای فعالیت‌های اقتصادی و پیشرفت‌های اجتماعی یک جامعه استو جامعه سالم و تندرست نه تنها روی پای خود می‌ایستد، که توانایی کمک به دیگران را نیز خواهد یافت. سازمان جهانی بهداشت به همین مناسبت و با هدف افزایش توجه و آگاهی عمومی و تمرکز فعالیت‌ها بر این حوزه، موضوعی را در قالب شعار سال مطرح می‌کند. "تغذیه سالم برای سالم‌ماندن" شعار سال 2018 سازمان بهداشت جهانی است.
شرکت سوپرپایپ در طول بیش از دو دهه فعالیت، همواره تلاش کرده است با پايبندي به تعهدات و ارزش‌هاي تعريف‌ شده خود و همكاري با شركت‌هاي برتر جهاني محصولاتی متمایز با برترین کیفیت عرضه کند تا همراه با توسعه و ارتقای کیفیت صنعت تاسيسات كشور، در حفظ بهداشت و افزايش رفاه عمومي جامعه نیز گام بردارد.
با توجه به آن‌که سوپرپایپ از استانداردهای تولید لوله در آلمان منطبق بر مقررات سازمان آب این کشور تبعیت می‌کند، استفاده از پلیمر PE-RT تیپ 2 اروپا که منحصرا برای تولید لوله طراحی شدهو جایگزین کردن آبکاری قلع به‌جای نیکل در اتصالات، از جمله مواردی هستند که کیفیت سیستم لوله‌کشی برای آب آشامیدنی را افزایش داده‌اند. به‌همین دلیل گواهی‌نامه‌ها و تاییدیه‌های معتبر ملی و جهانی مانند گواهی‌نامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا ETA، گواهی‌نامه های KIWA هلند و WRAS انگلستان برای سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +2 (شامل لوله، اتصالات و هماهنگی لوله و اتصال) برای کاربرد در لوله‌کشی آب آشامیدنی صادر شده‌ است که گواه کیفیت محصولات ارائه‌ شده در حفظ بهداشت آب آشامیدنی است.
 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390