سایت رسمی شرکت سوپرپایپ اینترناشنال: کارگاه آموزشی سوپرپایپ در همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی

کارگاه آموزشی سوپرپایپ در همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی

چهارشنبه 22 آذر 1396, 11:18 قبل‏ازظهر
 در سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی که در روزهای 20 و 21 آذر ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد، بیش از 60 نفر از مهندسان و کارشناسان حوزه ساختمان، تاسیسات و انرژی در دومین روز این همایش در کارگاه آموزشی سوپرپایپ با موضوع  "کنترل مصرف انرژی در پمپ‌های تاسیساتی"  شرکت کردند. در این کارگاه، ساختار پمپ‌های تاسیساتی و  مهم‌ترین راهکارهای کاهش مصرف انرژی پمپ‌ها شامل سیستم‌های دور متغیر، بهینه سازی و بالانس خطوط لوله، انتخاب درست و تنظیم نقطه کارکرد پمپ‌ها مورد بررسی قرار گرفت.
 
همچنین نسل جدید سیرکولاتورهای هوشمند ویلو با قابلیت کاهش مصرف انرژی تا80%، همراه با الگوی مورد استفاده توسط ویلو برای رده بندی مصرف انرژی پمپ های سیرکولاتور (شاخص EEI)، پمپ های آبرسانی (شاخص MEI) و موتورهای الکتریکی (شاخص IE) به شرکت کنندگان معرفی شدند.
شرکت ویلوی آلمان؛ شریک تجاری سوپرپایپ، یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین تولید‌کنندگان پمپ و سیستم‌های پمپاژ است که بیش 15000 مدل پمپ را تولید می‌کند و در 50 کشور جهان حضور مستقیم دارد. با توجه به محدودیت منابع تجدیدناپذیر مانند انرژی و آب، ویلو استراتژی خود را براساس تولید پمپ‌های با مصرف کم و کارایی زیاد قرار داده است.
 
یکی از جدیدترین محصولات سوپرپایپ که با توجه به لزوم صرفه‌جویی در مصرف انرژی برای اولین بار در ایران عرضه شده است،  پمپ‌ سیرکولاتور خطی هوشمند سری Yonos  Maxo ویلو با کاهش تا 80% مصرف انرژی است. 
 
برای آگاهی از ویژگی‌های پمپ‌های ویلو www.wilo.superpipe را ببینید.  
 
hamayesh.jpghamayesh_1.jpg
  
 
 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390