عنوان خبرراه‌حل‌های جدید سوپرپایپ در هفدهمین نمایشگاه صنعت تاسیسات
(شاخه: عمومي)
ارسال شده توسط n.shabani
دوشنبه 21 آبان 1397 - 14:45:29

 بازدیدکنندگان نمایشگاه می‌دانستند که امسال نیز مانند همیشه در غرفه سوپرپایپ با راه‌ حل‌های جدیدی برای مشکلات کوچک و بزرگ صنعت تاسیسات از طراحی تا نگه‌داری و نصب آشنا خواهند شد.
 
فمیلی محصولات سوپرپایپ در نرم افزار Revit
revit  نرم‌افزاری برای مدل‌سازی سه بعدی اجزای ساختمان از جمله تاسیسات، معماری و سازه است. سوپرپایپ نخستین شرکتی است که در ایران برای  تهیه و ارائه  فمیلی محصولات خود در  این نرم‌افزار اقدام کرده است. با استفاده از این فمیلی‌ها طراحان تاسیسات، مهندسان مشاور و کاربران می‌توانند مدل‌سازی سه بعدی تاسیسات ساختمان را با کیفیت و جزییات بسیار دقیق انجام دهند.
ترموستات‌های جدید سوپرپایپ
ترموستات‌ دو خروجی سوپرپایپ با طرح جدید، بسیار ظریف و زیبا، با امکان نصب در هر نوع جعبه پریز به‌صورت توکار، یکی از راه‌حل‌های جدید سوپرپایپ برای کاهش مصرف انرژی است.
مهاربند سوپرفیکس
قطعه مهاربند سوپرفیکس که به‌تازگی در سبد کالای سیستم بست و ساپورت سوپرفیکس قرار گرفته، متشکل از یک استوانه توپر قلاویز شده در سایزهای T10 و T8، با روکش گالوانیزه و آبکاری کرومات است که باعث افزایش ایمنی سیستم لوله‌کشی در زمان وقوع زلزله می‌شود.
بست عایق
بست عایق راه‌حل جدید دیگری از سوپرپایپ برای رفع مشکلات ناشی از استفاده چسب عایق در نصب لوله‌کشی گرمایش کفی است. استفاده از بست عایق سبب افزایش سرعت اجرا و کاهش ریسک‌هایی مانند انتشار بو و گاز، احتمال خطر آتش‌سوزی، احتمال خوردگی یونولیت و محدودیت تاریخ مصرف چسب عایق می‌شود.
 
برای اطلاعات بیش‌تر به بخش محصولات جدید سایت مراجعه کنید.این خبر از طرف سایت رسمی شرکت سوپرپایپ اینترناشنال
( http://superpipe.ir/news.php?extend.194 )