سوپرپایپ، انتخاب اول دست‌اندرکاران ساخت و ساز

پنجشنبه 21 مهر 1390, 10:37 قبل‏ازظهر
سوپرپایپ در یک رای‌گیری اینترنتی، مقام اول را در بین شرکت‌های صنعت ساختمان ایران کسب کرد.

در سومین جشنواره 10 شرکت برتر صنعت ساختمان ایران که توسط هولدینگ یونی‌ویژن برگزار شد، سوپرپایپ پس از کسب بیشترین آرا از دست‌اندرکاران ساخت و ساز و هیئت‌داوران جشنواره مقام اول جشنواره را کسب نمود.
دکتر رضا شیخ‏ الاسلامی، مهندس حمیدرضا مافی، دکتر ابوالفضل مشکینی و مهندس سیدرضا میرصادقی اعضای هیات داوران جشنواره انتخاب 10 شرکت برتر صنعت ساختمان ایران بودند. داوران جلساتی را با شرکت‌های منتخب برگزار کردند و در این جلسات، مدیران عامل و کارشناسان ارشد شرکت‌های موردنظر هیات داوران، ضمن بیان توضیحاتی در خصوص موفقیت‌های شرکت‌ خود، پاسخگوی پرسش‌های داوران جشنواره بودند. همچنین اسناد و مدارک مربوط به تولید، فروش و فعالیت‌های هر شرکت نیز از سوی نمایندگان آن‌ها تحویل هیات داوران شد.
هر یک از آرای اعضای هیات ژوری برابر با 100 امتیاز بود که در نهایت سوپرپایپ با کسب آرای آنان موفق به تثبیت مقام اولی خود شد.
تندیس جشنواره طی مراسم باشکوهی در بیستم مهرماه به مهندس یوسفی مدیرعامل سوپرپایپ اعطا شد. گروه محارم و شرکت‌های همارشتن، استیل البرز، مرسل قالب و پاد رعد از دیگر منتخبین این جشنواره بودند.
در این مراسم مهندس میرصادقی به نمایندگی از هیئت داوران، هشت مولفه از جمله ماشین آلات به روز، استانداردها و گواهی های داخلی و بین‌المللی، میزان مشارکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، حضور در پروژه‌های بزرگ و اثرگذاری در تفکرات مهندسین را عوامل موردنظر در رای داوران اعلام کرد و گفت که دقت فراوانی صورت گرفت تا کوچکترین شبهه‌ای در نتیجه آرا وجود نداشته باشد.
گفتنی است در این رای‌گیری که از بیست و پنجم مردادماه تا دهم مهرماه در سایت constop10.com ادامه داشت، 162 شرکت در یک رقابت تنگاتنگ حضور داشتند. این شرکت‌ها پس از ارزیابی‌های فنی و تخصصی کمیته کارشناسی، از میان بیش از 300 شرکت متقاضی به جشنواره راه پیدا کرده بودند.
این جشنواره با حمایت شرکت‌های متساف، گروه ساختمانی کامن و آرا سرمایه البرز برگزار شد. همچنین انجمن بهینه‏ سازی مصرف انرژی ایران، انجمن صنفی تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ایران، انجمن سازه‏های فولادی تهران، انجمن صنفی کارفرمایی سیستم ساختمانی و سازمان نظام کاردانی ساختمان تهران به‏ عنوان حامیان معنوی در برگزاری این جشنواره مشارکت داشتند.

 نسخه مناسب برای چاپ
   
كليه حقوق براي سوپرپايپ اينترناشنال محفوظ است SuperPipe International © 1390